Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 7 чоловік

Новини

Коли побачиш влітку в полі
Червону квітку — символ волі,
Згадай синів безстрашних України,
Що полягли на землях Батьківщини...
Кажуть, що коли куля влучає у людину, то рана нагадує квітку червоного маку. Можливо тому квітка червоного маку в Європі використовується як символ пам’яті за загиблими у війні.
Символом пам’яті про жертви Другої світової війни з 2014 року в Україні є червоний мак. Це емблема скорботного свята, пам’ять про тих, хто загинув під час Другої світової й сьогодні гине на Сході України в боротьбі за незалежність.
Пам'ятаймо наших Захисників!

Воскресіння Христове – найбільше і найсвітліше свято усього християнського світу. Празник Пасхи багатий величними Богослужіннями та радісними співами.
Великодні пісні творять один могутній гімн радості. Особливим виявом великодньої радості на нашій Україні були гаївки. Наші ліцеїсти цікавляться минулим та відроджують традиції предків. Великодні гаївки гучно лунали на подвір'ї ліцею, закликаючи Перемогу!

Писанка – це символ Сонця, життя, його безсмертя, любові і краси, весняного відродження, добра та успіху. Наші ліцеїсти створили Писанкове дерево Перемоги, кожна писанка на якому створена в орнаментальних мотивах і кольорі з побажаннями перемоги Україні. Хай квітне наше дерево, хай милує око великодня писанка. Знаємо: українці - нація нескорених. Ми переможемо!!!

Продовжуємо роботу над виховним проектом "Міста-герої України".
Кл.керівник 7 кл.Лиса Г.В.разом із своїми вихованцями підготували живу газету "Місто на вибуховій хвилі. Миколаїв".
Галина Василівна на шпальтах видання розмістила поезію про журавля-українця, який повернувся в Україну, понівечену, знищену, але таку рідну...
На сторінці 1учні-кореспонденти виклали інформацію про історію міста, його візитівку: обсерваторію, музей суднобудування, кораблебудівні заводи, набережну, порт.
Семикласники переглянули відео "Миколаїв" і пригадали відому фразу Віталія Кіма: "Доброго вечора, ми з України".
Сторінка 2 повідомила про масштаби зруйнування обласного центру росіянами, що саме Миколаїв став форпостом, а це не дало можливість окупантами просунутися на південь, до Одеси.
Із сторінки 3 учні дізналися про план відбудови міста, як живе і працює місто сьогодні.
У підсумку здобувачі освіти вшанували загиблих у війні хвилиною мовчання і подякували ЗСУ за можливість навчатися і жити. Нас не здолати! Йдемо до Перемоги!!!

З метою популяризації психологічних знань серед учасників освітнього процесу в ліцеї проходив Тиждень психології з 22.04 по 26.04.2024р. Ліцеїсти поринули у світ ментального здоров'я: на занятті - подорожі учні дізналися, як розпізнавати емоції оточуючих та уникати конфліктних ситуацій.
Також учні середніх класів взяли участь у грі "Знавці психології" та інформаційно-просвітницькому занятті "Гендерна рівність - рівні можливості для всіх!".
Учні початкових класів релаксували під час арт-терапевтичного заняття "Кляксографія", а старшокласники побували на годині психолога з тематики "Здоров'я - найвища цінність!"
Бережіть та піклуйтеся про своє психічне здоров'я!

Чи буде квітень, як завжди,
Дарунком весняної здоби,
Чи власним іменем біди
Ми назвемо його "Чорнобиль"?..
Минають роки і десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно хвилює людей - і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від покривдженої землі... Сьогоднішня лінійка - це данина пам'яті жертвам та глибокої вдячності учасникам ліквідації наслідків великої техногенної катастрофи, яка принесла з собою тяжкі втрати, зранені душі, знівечені людські долі...
Чорнобиль - це чорний біль України.

Діяти сміливо, не зволікати, впевнено всі труднощі треба долати!..
У День цивільного захисту учні 10-11кл.випробували себе у ролі рятівників. Діти взяли участь у серйозних змагання, по закінченню яких визначено переможців. Ця команда отримала звання "Кращі рятувальники школи".

Діяти сміливо, не зволікати, впевнено всі труднощі треба долати!..
У День цивільного захисту учні 10-11кл.випробували себе у ролі рятівників. Діти взяли участь у серйозних змагання, по закінченню яких визначено переможців. Ця команда отримала звання "Кращі рятувальники школи".

Найдорожче у людини -це життя, тому потрібно робити все, щоб зберегти його!
У День цивільного захисту для учнів 5-9 класів проведено квест "Простір безпеки". Під час гри діти перевірили, які вони дружні, продемонстрували свої вміння діяти в надзвичайних умовах. Учасники команд дотримувались правил з безпеки життєдіяльності, були толерантними та уважними. Всю дистанцію, розбиту на станції, учасники пройшли успішно. Перемогу здобули найсильніші!

Щороку в нашому навчальному закладі проводиться День цивільного захисту. Сьогодні згідно з наказом по ліцею День цивільного захисту розпочався із шикування ліцеїстів на подвір'ї навчального закладу, о 9.00год.- ліцей приєднався до Всеукраїнської хвилини мовчання, виконали Державний Гімн України. Директор ліцею Лукасевич В.М. звернулася до здобувачів освіти із вступним словом, а заступник з навчально-виховної роботи Яцина Н.З. ознайомила всіх із Планом проведення Дня ЦЗ.
Другий урок розпочався проведенням тематичних уроків з ЦЗ (кл.керівники,практичний психолог), під час яких учні молодших класів взяли участь у тренінгу "Сам удома", практичному занятті- грі "Світ Моргайка", ліцеїсти старшої школи пригадали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, як зберегти своє життя та здоров'я під час НС, зіграли у вікторину "Захисти себе сам".

Триває піст - час покаяння, очищення і навернення. Це є особиста нагода, коли ми можемо разом розважати над Страстями Господніми, йти разом з Ісусом Хресною Дорогою, з Ним вмерти і воскреснути до нового життя. Це нагода попросити прощення, бо Він постраждав за всіх нас, а нині кожного з нас кличе до добра і любові. Тож ліцеїсти відгукнулись на цей поклик, відкрили свої зболені серця і разом з Ісусом пройшли цією Хресною Дорогою. Педагог-організатор Підгірна М.М., музичний керівник Куриляк М.В.

Продовжуємо роботу над виховним проектом "Міста - герої України". У 9 класі проведено виховну годину "Місто-герой Ірпінь" (кл.керівник Вовк О.О.).
Вчитель розпочала виховну бесіду з інформації про повітряну тривогу, масштабні обстріли, які відбулися за минулу добу. Оксана Олексіївна пояснила, що обрала для бесіди місто Ірпінь, тому що у ньому колись мала можливість побувати. Учні презентували випереджувальні завдання про історію виникнення міста, про його сучасний розвиток. Цікаво було дізнатися, що до війни м.Ірпінь було сучасним, найбезпечнішим, найкращим для життя містом в Україні. Ліцеїсти переглянули серію відео "Ірпінь до війни", "Захоплення Ірпеня", послухали історію про сім'ю, яка загинула під час обстрілів. Кл.керівник презентувала учням світлину евакуації через ірпінський міст, яка облетіла шпальти світових видань. Пам'ять загиблих дев'ятикласники вшанували хвилиною мовчання, виконали Державний Гімн України. Знаємо: Перемога за нами. Ірпінь відбудується і знову буде містом з американськими дорогами та зеленими парками.

Продовжуємо виховний проект "Міста - герої України". Круглий стіл "Місто героїв Перемоги у війні - Херсон" відбувся у 8 класі (кл.керівник Петришин Г.С.). Галина Степанівна у вступному слові пояснила восьмикласникам, які міста України, згідно з Указом Президента України, мають статус міст-героїв, а ліцеїсти відповідно позначили їх на карті України. У вигляді презентації була подана розповідь про життя м.Херсон під час окупації. До розмови долучилися й ліцеїсти, які у формі "відкритого мікрофона" розповіли про захоплення та звільнення міста. Ліцеїсти також переглянули відео звільнення Херсона від окупантів, реакцію на цю подію місцевих жителів, послухали поезію Колі Сєрги про це прекрасне місто, вшанували пам'ять загиблих у війні хвилиною мовчання. Віримо: Херсонщина як і вся Україна буде дихати любов'ю знову. Буде Перемога! Слава ЗСУ!

З метою профілактики шкідливих звичок та формування навичок здорового способу життя із ліцеїстами проведено психологічні бесіди з використанням мультимедійних презентацій та моніторинг обізнаності учнів щодо шкідливого впливу психоактивних речовин на організм підлітків. Практичний психолог Калиняк Х.Я.

Сьогодні у нашому навчальному закладі стартував виховний проект "Міста - герої України". Класний керівник 5 класу Предко Є.Д. провела виховну годину "Маріуполь. Поза зоною..." Діти вшанували пам'ять Героїв хвилиною мовчання, переглянули світлини міста до і після вторгнення, згадали про полк "Азов", подивилися фільм "Маріуполь. Втрачена надія".
Знаємо, що у нас не тільки люди герої, але й міста. Віримо у перемогу ЗСУ, у відродження Маріуполя.

Продовжуємо наводити красу у нашому селищі: висадили квіти біля пам'ятника Т.Шевченку, прибрали територію поблизу монумента.

Понеділок у ліцеї виявився цікавим на зустрічі. До нашого навчального закладу завітав сержант-кінолог Роман Савка разом із своєю собакою Олею. Військовослужбовець розказав ліцеїстам про роботу кінологів, разом з собакою продемонстрував дітям, як проходить їхня служба . Собака впоралась із всіма завданнями. А потім учні сфотографувалися із такою розумною тваринкою, допомога якої нашим захисникам у час війни є такою важливою.

Наші ліцеїсти під керівництвом класних керівників сьогодні приєдналися до Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" і прибрали територію біля навчального закладу, стадіон.Дбаймо за чистоту довкілля, бережімо природу. Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Працівники нашого ліцею приєдналися до Всеукраїнської акції "За чисте довкілля", провели благоустрій територій навчального закладу.

У рамках Місячника екологічної та природоохоронної діяльності, а також Всесвітньої акції "За чисте довкілля" наші ліцеїсти (вч.біології Мельничук Г.С.) та технічні працівники активно попрацювали на клумбі біля ліцею: пересапали квітник, обрізали кущі, висіяли насіння різних квітів. Ще трошки почекати - і зацвіте клумба квітковим різнобарв'ям, яке милуватиме очі не тільки ліцеїстів, а й жителів селища.