Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 7 чоловік

НУШ (НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА)

Дата: 6 листопада 2022 о 01:33, Оновлено 24 березня 2023 о 10:02

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Докладніше про зміни

Реформу НУШ розраховано на роки, адже неможливо швидко змінити освітню традицію, що плекалася в Україні протягом десятиліть. Проте зміни вже розпочались, і Міністерство освіти і науки робить усе, аби вони були невідворотними.

Зокрема, у вересні 2017 року було ухвалено новий Закон “Про освіту”, який регулює основні засади нової освітньої системи, а у лютому 2018 року Кабінет Міністрів затвердив новий Державний стандарт початкової освіти. На черзі – ухвалення нового закону “Про загальну середню освіту”, який більш детально розкриє зміни, закладені реформою.

Новий Стандарт початкової освіти з 2017/2018 навчального року успішно проходить апробацію у 100 школах по всій Україні. З 2018/2019 навчального року за цим стандартом розпочали навчання першокласники по всій Україні.

Новий Стандарт початкової освіти передбачає, що вчителі мають працювати за іншими підходами, тому протягом 2018-2019 років відбувається масштабне перенавчання вчителів початкової школи. Вони проходять як дистанційне навчання (онлайн-курс на освітній платформі EdEra), так і очні сесії, в межах яких спеціально підготовлені тренери закріплюють знання педагогів на практиці.

Також у 2019 році стартував пілот з добровільної сертифікації вчителів, мета якого – виявити та стимулювати вчителів з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

У 2019 році на зміну процедури атестації шкіл, що мала виключно наглядово-контрольні функції, прийшов Порядок проведення інституційного аудиту, який має стати інструментом підтримки закладів. На допомогу директорам шкіл Державною службою якості освіти розроблено Рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у ЗЗСО.

Основні засади реформи шкільної освіти та орієнтовний графік впровадження реформи викладено в Концепції Нової української школи. (English version). Там ви знайдете інформацію про цінності реформи (як-от орієнтація на учня, педагогіка партнерства, справедливе фінансування тощо), основні компетенції та візію, яким має бути випускник НУШ. Коротко про це також можна прочитати нижче.

ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ ДЛЯ УЧНІВ?

Ключова зміна для учнів стосується підходів до навчання та змісту освіти. І ми у МОН переконані, що це – головне. Адже мета НУШ – виховати інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини.

Замість запам’ятовування фактів та понять учні набуватимуть компетентностей. Це – динамічна комбінація знань, умінь, навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно соціалізуватися, провадити професійну та/або подальшу навчальну діяльність. Тобто формується ядро знань, на яке будуть накладатись уміння цими знаннями користуватися, а також цінності та навички, що знадобляться випускникам української школи у професійному та приватному житті.

Список компетентностей, яких набуватимуть учні, уже закріплено законом «Про освіту». Він створювався з урахуванням «Рекомендації Європейського Парламенту та Ради Європи щодо формування ключових компетентностей освіти впродовж життя» (від 18.12.2006 р.):

· вільне володіння державною мовою;

· здатність спілкуватися рідною (у разі відмінності від державної) та іноземними мовами;

· математична компетентність;

· компетентності у галузі природничих наук, техніки і технологій;

· інноваційність;

· екологічна компетентність;

· інформаційно-комунікаційна компетентність;

· навчання впродовж життя;

· громадянські та соціальні компетентності, пов’язані з ідеями демократії, справедливості, рівності, прав людини, добробуту та здорового способу життя, з усвідомленням рівних прав і можливостей;

· культурна компетентність;

· підприємливість та фінансова грамотність.

Державні стандарти можуть розширювати цей список.

Спільними для всіх компетентностей є так звані наскрізні вміння: читання з розумінням, уміння висловлювати власну думку усно і письмово, критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, творчість, ініціативність, вміння конструктивно керувати емоціями, оцінювати ризики, приймати рішення, розв’язувати проблеми, здатність співпрацювати з іншими людьми.

Щоб набувати компетентностей, школярі навчаються за діяльнісним підходом – тобто частіше щось роблять замість того, щоб просто сидіти за партами і слухати вчителя. Концепція НУШ пропонує також впроваджувати інтегроване та проєктне навчання. Це сприяє тому, що учні отримують цілісне уявлення про світ, адже вивчають явища з точки зору різних наук та вчаться вирішувати реальні проблеми за допомогою знань з різних дисциплін.

Міністерством розроблено нову модель оцінювання учнів у межах Нової української школи. Тепер замість звичних табелів у кінці року учні перших класів отримують Свідоцтво досягнень. Оновлена модель ґрунтується на формувальному оцінюванні, яке дає можливість зробити висновки саме щодо процесу навчання, а не тільки результату (кількості помилок) та поступу учня.

А ще реформа – це про освітнє середовище. І це, насамперед, не техніка чи меблі. Хоча завдяки децентралізації фінансування шкіл збільшилося, і в багатьох навчальних закладах поступово оновлюється матеріально-технічна база.

Зміна освітнього середовища – це зміна ставлення до дитини: повага, увага до неї та прагнення знайти оптимальний спосіб для її ефективного навчання. Саме такою є Нова українська школа.

ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ?

Учитель – це людина, на якій тримається реформа. Без неї чи нього будь-які зміни будуть неможливими, тому один з головних принципів НУШ – умотивований учитель. Це означає, що наша мета – сприяти його професійному та особистому зростанню, а також підвищувати його соціальний статус.

Щоб навчати по-новому, вчитель повинен отримати свободу дій – обирати навчальні матеріали, імпровізувати та експериментувати. Цю свободу дає новий закон «Про освіту».

Міністерство освіти і науки пропонуватиме типові навчальні програми, проте будь-який учитель чи авторська група може доповнювати їх або створювати свої. Учитель тепер обмежений лише Державним стандартом. У цьому документі окреслено результати: що мають знати та вміти учні, закінчивши певний етап навчання. Натомість, як дійти до цих результатів, учитель визначатиме сам.

Учитель, який отримав свободу навчати, має отримати й свободу навчатися. І ця свобода теж передбачена реформою. Має запрацювати принцип «гроші ходять за вчителем»: педагоги зможуть підвищувати кваліфікацію за державні кошти не лише в Інститутах післядипломної педагогічної освіти, а й в обраних самими педагогами організаціях. Є лише дві вимоги: за п’ять років підвищення кваліфікації має скласти 150 годин, а навчання має відбуватись щорічно.

А щоб вмотивувати вчителів ще й фінансово, міністерство запровадить сертифікацію. Це добровільна перевірка, проходження якої надасть учителям 20% надбавку до посадового окладу та звільнить від атестації. На початку 2019 року стартував пілотний проєкт сертифікації вчителів початкових класів, у якому беруть участь понад 800 педагогів з усієї України.

ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ ДЛЯ АДМІНІСТРАЦІЇ ШКІЛ?

НУШ – це відповідальна школа, і ми переконані, що навчальні заклади повинні отримати більше свободи дій. Адже відповідальність та свобода йдуть пліч-о-пліч.

Тому закон “Про освіту” передбачає кадрову автономію. Тепер директор школи може самостійно призначати своїх заступників, приймати на роботу та звільняти педагогічних працівників.

Окрім того, керівників шкіл (як і вчителів) уже приймають на роботу за строковим контрактом. Директор школи обирається за конкурсом. Одна людина зможе бути на цій посаді не більше двох термінів по 6 років (якщо особа призначається на цю посаду вперше, перший термін складатиме 2 роки). Після цього така людина зможе обіймати інші посади в цій школі або ж брати участь у конкурсі директорів у іншій школі.

ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ ДЛЯ БАТЬКІВ?

Один із принципів Нової української школи – партнерство, у тому числі – між школою та батьками. Батьки можуть створювати свої органи громадського самоврядування, а отже – впливати на освітній та виховний процеси.

Відтепер батькам легше контролювати фінанси школи. Усі навчальні заклади, які отримують публічні кошти (це, наприклад, бюджетні кошти та благодійні внески), зобов’язані оприлюднювати свій кошторис та інформацію про витрати. І батьки тепер можуть здійснювати перерахування благодійних внесків цілеспрямовано на школу, а не збирати готівкові кошти, які дуже складно обліковувати.

Співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – учителів, учнів, адміністрацій та батьків – наріжний камінь, який допоможе досягти всіх інших результатів. Адже тільки так можливо втілити головну мету: змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя

І врешті – зробити українську школу відкритою, цікавою та сучасною.

Нова українська школа. Офіційний сайт

Абетка для директора (внутрішня система забезпечення якості освіти)

Абетка для директора 2020

Календар реформи НУШ

Зрозуміти новий стандарт. Інструкція для вчителів

Державний стандарт початкової освіти

Нова українська школа: порадник для вчителя

Державний стандарт базової середньої освіти

Концепція реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року

 Презентація Концепції нової української школи

Ресурси для вчителя НУШ

Відеопрезентації до уроків навчання грамоти  Скачати тут...
Континуум інтегрованого навчання
Відповідаємо на ваші запитання. Календарне планування, опорні школи та початок НУШ
Інтегроване навчання: тематичний та діяльнісний підходи
Казки українською мовою Сайт "UA: Казки"
НОВІ Методики. Інтеграція
Планування Тематичного навчання
ІНТЕРАКТИВНЕ  НАВЧАННЯ
ІГРИ -"РОБОТИ ПОМІЧНИКИ"Презентації від журналу "Джміль"
"ЛЕПБУК" -це книжка-розкладачка з кишеньками Що таке Лепбук 
Матеріали для виготовлення ЛЕПБУКУ  Детальніше...
Знайомтесь ЛЕПБУК       Лепбук, що це?
Як створити лепбук. Майстер-клас Дивитись тут...
ЛЕПБУК 10 ідей відео створення складових елементів Lapbook

Освітній серіал «ЧоМуха» Дивитись тут...

РАНКОВІ ЗУСТРІЧІ: ЩО ЦЕ І НАВІЩО? Читати тут...
МОН винесло на громадське обговорення проекти Типової навчальної програми початкової школи
Впровадження Державного стандарту Особливості організації освітнього середовища
ВІДЕОКОМЕНТАР до навчально-методичного комплекту "МАТЕМАТИКА. 1 клас"
ВІДЕОКОМЕНТАР до навчального комплекту Навчання грамоти. "Я ЧИТАЮ І ПИШУ"
МАТЕМАТИКА 1 КЛАС
ПРОГРАМА Навчальна програма. МАТЕМАТИКА 1 клас 
Навчальна програма  ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА Математика 1 клас
ЗОШИТ Навчальний зошит Математика 1 клас, автор Скворцова І частина
ВКЛАДКА  Математика ВКЛАДКА 1 -17
МЕТОДИЧКА Методичний супровід для вчителя. Зошит. Уроки 1-8
МЕТОДИЧКА Методичний супровід для вчителя. Зошит Уроки 1-16 
ВКЛАДКИ 1-31 Вкладки 1–31 до видання «Математика. 1 клас. Навчальний зошит. У 4 частинах. Частина 1»
МЕТОДИЧКА Методичний супровід для учителя до видання «Математика. 1 клас. Навчальний зошит. У 4 частинах. Частина 1»Уроки 1–31
ВКЛАДКА 32-66 до видання «Математика. 1 клас. Навчальний зошит. У 4 частинах. Частина 2»
ВКЛАДКА
МЕТОДИЧКА. Методичний супровід для учителя до видання «Математика. 1 клас. Навчальний зошит. У 4 частинах. Частина 1. Частина 2» Уроки 1–66 
МЕТОДИЧКА Методичний супровід для учителя до видання «Математика. 1 клас. Навчальний зошит. У 4 частинах. Частина 1. Частина 2. Частина 3»Уроки 1–98
МЕТОДИЧКА Методичний супровід «Математика. 1 клас. Навчальний зошит. У 4 частинах. Частина 1. Частина 2. Частина 3. Частина 4» Уроки 1–101
ЗОШИТ Навчальний зошит авт. Скворцова ІІ частина
Зошит Математика ІІІ Роздавальні матеріали  для самостійної роботи
Математика Посібник Математика. 1 клас. Частина друга : навчальний посіб- ник для загальноосвітніх навчальних закладів / С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська, 
УЧИТЕЛЮ НА ДОПОМОГУ Особливостіі роботи з навчальним посібником Математика 1 клас ІІ частина
ЗОШИТ   Математика Зошит ІІІ частина авт. Скворцова Дидактичніматеріали для практичних робіт (опис)
Математика ІV частина Зошит Математика «Ранок» Роздавальні матеріали  для самостійної роботи
НАВЧАННЯ ГРАМОТИ 1 КЛАС
Календарне планування за Пономарьовою уроків читання і письма за комплектом з навчання грамоти «Я читаю і пишу» 
ПИСЬМО Календарне планування уроків читання і письма за комплектом з навчання грамоти «Я читаю і пишу» (буквар «Я читаю» - у 2-х частинах, зошит «Я пишу» - у 2-х частинах, 
ВИМОГИ ДО ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ: 
Методичні рекомендації до уроків читання за букварем «Я читаю» І семестр
ЗОШИТ  Навчання грамоти. 1 клас. Навчальний зошит. У 4 ч. Част 1
ЗОШИТ Навчання грамоти Навчальний зошит 2.1. автор Большакова
ЗОШИТ  Навчання грамоти Навчальний зошит 3.1. автор Большакова
Методичн.  Методичний коментар 
Навчання грамоти  Навчання грамоти Навчальний зошит Частина 1
Планування ІІ семестр Теми тижнів
ІНТЕРАКТИВНЕ НАВЧАННЯ Відеоуроки 
Інтегрований курс "Дивослово" Вивчення букв алфавіту
"НАВЧАННЯ ГРАМОТИ. Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ" Навчальний посібник 1 клас ІІ частина (С.1-50)Дивитись тут
"НАВЧАННЯ ГРАМОТИ. Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ"Навчальний посібник 1 клас ІІ частина (С. 50-94) Дивитись тут 
"НАВЧАННЯ ГРАМОТИ. Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ" Навчальний посібник 1 клас ІІ частина (С.95-128)  
Учителю на допомогу. Інтегровані 2 курси Навчальний посібник «Навчання грамоти. Я досліджую світ. 1 клас» (О. Л. Іщенко, С. П. Логачевська, О. М. Ващенко, Л. В. Романенко)
Інтегрований курс "ДИВОСВІТ"
Календарно-тематичний план курсу «Дивосвіт» для 1 класу ІІ частина   
Календарно-тематичний план. 1 клас (з урахуванням інтегрованого навчання) С.9-12
Календарно-тематичне планування Інтегрований курс «Дивосвіт» 
Календарно-тематичний план до посібника "Інтегрований курс «Дивослово». 1 клас. Частина 2"
Дивослово 1клас Інтегрований курс Зошит Навчання грамоти автор Цепова Іч
Дивослово 1 клас Інтегрований курс Зошит Навчання грамоти автор Цепова ІІч
Зошит І част. Навчальний зошит "ДИВОСВІТ" автор Тагліна
Методичний коментар до зошита "Дивосвіт"Дивитись тут...
Зошит ІІ частНавачальний зошит "ДИВОСВІТ" автор Тагліна
Інтегрований курс "Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ"
Я досліджую світ. 1 клас. Навчальний зошит. У 4 частинах. Частина 1
Інтегрований курс Я досліджую світ методичний супровід для вчителів
Я досліджую світ І Навчальний зошит І частина
Я досліджую світ   Навчальний зошит Частина 2.1
Я досліджую світ Навчальний зошит 3 частина
Я досліджую світ (друга частина) Навчальний зошит 
Я досліджую світ (третя частина)  І файл Навчання грамоти Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ. Навчальний посібник
Я досліджую світ (третя частина) ІІ файл Навчання грамоти. Навчальний посібник 
Я досліджую світ (третя частина) ІІІ файл Навчання грамоти. Навчальний посібник
Зошит ІІІ част. Дивосвіт Зошит 3 частина Я досліджую світ
Зошит ІV част. Дивосвіт Зошит 4 частина Я досліджую світ автори Тагліна, Іванова 
Я досліджую світ  ЗОШИТ
ЗОШИТ Я пізнаю світ  Гільберг
навчально методичні матеріали для пілотних шкіл
СУЧАСНІ НОВІ МЕТОДИКИ
Українська мова Технологія «Сторітелінг» 
Українська мова Стратегія розвитку критичного мислення «Кубування»
Українська мова Стратегія розвитку критичного мислення «РАФТ»
  МОДЕЛЬНА НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ 1-ГО КЛАСУ
ТА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ 
 Тиждень 1: Модельна навчальна програма  «Я – школяр»
Навчання грамоти. 1 клас. Навчальний зошит. У 4 ч. Част 1 авт. Большакова
Методичний коментар
Навчальний посібник "Я пізнаю світ" ав. Гільберг
Я школяр З досвіду роботи
 Тиждень 2: Модельна навчальна програма «Мій /наш клас»
Зошит Вкладки 1–8 до видання «Математика. 1 клас. Навчальний зошит. У 4 частинах. Частина 1»
Дидактичні матеріали для практичних робіт (опис)
Методичний супровід для учителя до видання «Математика. 1 клас. Навчальний зошит. У 4 частинах. Частина 1» Уроки 1–8
Відеокоментар донавчально-методичного комплекту "Математика" 1 клас
Наш клас З досвіду роботи
 Тиждень 3:  ТЕМА ТИЖНЯ: «МОЇ ДРУЗІ»
Мої друзі З досвіду роботи 
Математика Скворцова Презентація Цифра 1, 2
Математика Скворцова Презентація Число Цифра 3, 4 
Казка з татом Івасик Телесюк і Водяник
Органайзер-конструктор Портфоліо для першокласника 
 Тиждень 4: ТЕМА ТИЖНЯ: «МОЄ ДОВКІЛЛЯ»
Моє довкілля. З досвіду роботи
Математика Число і цифра 5 Вивчаємо число і цифру 5
Математика Працюємо з групою об'єктів Презентація
Математика. Порівнюємо групи об'єктів за кількістю Презентація
Математика Вивчаємо дії додавання, віднімання Презентація
З досвіду роботи 
Тиждень 5: Модельна навчальна програма  «Осінь»
Осінь очима дітей. З досвіду роботи 
Новий простір у школах. 5 прикладів, як вчителі самі вирішують це питання
Матеріали з математики за другим підходом до нового Державного стандарту (ОНОВЛЕНО)
Презентації до уроків математики
ЗОШИТ Навчання грамоти Частина 1
Зошит Я досліджую світ. 1 клас. Навчальний зошит. У 4 частинах. Частина 1
Методичний супровід "Я досліджую світ"
 Тиждень 6: Модельна навчальна програма «Я і моя Батьківщина»
Я і моя Батьківщина. З досвіду роботи
Методичні рекомендації до уроків навчання грамоти за комплектом “Я читаю і пишу” (письмо)  
 Тиждень 7: Модельна навчальна програма.  «Ми – підприємливі (осінній доброчинний ярмарок)»
Ми підприємливі. З досвіду роботи
Ким бути?
 Тиждень 8: Модельна навчальна програма.  «Техніка, яка допомагає»
Як вчителям порозумітися з «цифровим» поколінням дітей
Техніка, яка допомагає. З досвіду роботи
 Тиждень 9: Модельна навчальна програма.  «Ігри»
Ігри дитячі. З досвіду роботи 
Тиждень 10: Модельна навчальна програма.   «Театр» 
Театр. З досвіду роботи 
 Тиждень 11: Модельна навчальна програма.   «Мода»
Мода. Кольоровий тиждень. З досвіду роботи  
Тиждень 12: Модельна навчальна програма.  «Пригоди крапельки»
Китайська головоломка
Казка з татом Мед для мами
Пригоди крапельки. З досвіду роботи
 Тиждень 13: Модельна навчальна програма.  «Зима»
Журнал "Джміль" 
Зима. З досвіду роботи
 Тиждень 14: Модельна навчальна програма.     "Таємниці космосу" 
 Тиждень 15: Модельна навчальна програма.   «Подорожуємо в часі»
 Тиждень 16: Модельна навчальна програма.  «Зимові свята» 
Новорічна листівка
Казка з татом Різдвяна Рукавичка
Перелік Засобів навчання у початковій школі      Дивитись тут...

Тиждень 17: Модельна навчальна програма. «Світ захоплень»
Навчання у школі.  100 днів у школі 
ЛЕО Методика Розвиваюча гра "Різнокольорові кришечки"
Ідеї ілюстрування інформації про органи чуття Органи чуття англійською

Тиждень 18: Модельна навчальна програма  "Я - мандрівник"
Методична система “Щоденні 5” (Письмо для себе) 
DAILY 5. Читання для когось
Daily 3. Математика для себе
Я мандрую. Як можна мандрувати
Тиждень 19: Модельна навчальна програма «Ми – дослідники. Ми – винахідники»
Ми дослідники - винахідники 
На сайті журналу “Джміль”
Дослідницький центр Книжечки
Звідки беруться ідеї для створення нової техніки
Звідки береться тепло та що воно вміє
Електрика працює і дивує
Експерименти з Фарбами
Тиждень 20: Модельна навчальна програма. «Спорт»
Спортивна сім'я Спорт. Малі олімпійці 
Тиждень 21:Модельна навчальна програма.«Мої улюблені книжки»
Книга-джерело знань. Мої улюблені книги
Як книга зявляється на світ Бесіда за сюжетною картиною на обкладинці 
Я створюю цю книжку сам Майстерня. Детальніше...
З новим Стандартом – як вчиться пілотний клас київської школи
Тиждень 22: Модельна навчальна програма. «Транспорт» 
Учні працюють так. Учительський Досвід
Казка з татом Літачок-рятівничок
"ДЖМІЛЬ" Чотириколісні друзі
7 неймовірних транспортних засобів  
Тиждень 23 Модельна навчальна програма.  «Професії»

Матеріали для проведення Ранкової зустрічі «Професії» Читати Ранкове коло

Учні працюють так. Презентація "Професії. Я хочу стати" Дивитись тут...
На сайті журналу"Джміль" Тих сьогодні намалюю, хто для нас усіх працює
"Джміль" Презентація
"Джміль" Професій різних є багато
Тиждень 24: Модельна навчальна програма  Тиждень 24: «Час / Як керувати часом?»
"ДЖМІЛЬ" Пан Точний Час на гостину кличе нас
ЧАС. Годинники  Дивитись тут... 
Історія годинників Дивитись тут...
Казка з татом Казки Дракона Омелька
Центри у кожному 1 класі НУШ Сім навчальних зон, які повинні бути в кожному класі
Якою має бути нова українська школа 8 складових української школи майбутнього від команди EdCamp Ukraine. 
Тиждень 25: Модельна навчальна програма «Весна»
Як цікаво розказати про Тараса Шевченка Інтегровані навчально-методичні матеріали
Книжечка легкого читання Сім'я Тараса
Моя книжечка про сім'ю Тараса Книжечка-сморобка
Якою має бути нова українська школа? 8 складових української школи майбутнього від команди EdCamp Ukraine. 
Тиждень 26: Модельна програма (оновлена) "Весняні свята. Великдень"Детальніше...
Цікаві розмальовки до Великодня Детальніше
Тиждень 27: Модельна програма "Навіщо їсти"
Тиждень 28: Модельна програма  «Світ рослин» 
Тиждень 29: Модельна програма  "Світ тварин"
Зубр Журнал "Джміль"
Тиждень 30
Тиждень 31
Тиждень 32
Тиждень 33
Тиждень 34 

Ресурсна скриня

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.